Preskočiť na obsah
Géza Takács

Financie a poistenie

Géza Takács

Činnosti poisťovacích agentov a maklérov

Obec
Čierna nad Tisou
Od roku
2026
IČO
57 873 500

Géza Takács

Slobodné povolanie (fyzická osoba)

Aktívna
Miesto podnikania
076 43 Čierna nad Tisou
Na trhu od
1. septembra 2026
IČO
57 873 500
Právna forma
Slobodné povolanie (fyzická osoba)
Odbor (SK NACE 66.22)
Činnosti poisťovacích agentov a maklérov

Podnikanie v číslach

2026
rok vzniku
1
položka predmetu činnosti

O podnikateľovi

Spoznajte Géza Takács

Géza Takács – slobodné povolanie (fyzická osoba) s miestom podnikania v obci Čierna nad Tisou. Podniká od 1. septembra 2026.

Podľa klasifikácie SK NACE patrí do odboru „Činnosti poisťovacích agentov a maklérov“ (66.22). Predmet podnikania tvorí 1 položka, napríklad finančné sprostredkovanie (poradenstvo).

Základné údaje

Obchodné meno
Géza Takács
Právna forma
Slobodné povolanie-fyzická osoba podnikajúca na základe iného ako živnostenského zákona
IČO
57 873 500
Dátum vzniku
1. septembra 2026
Miesto podnikania
076 43 Čierna nad Tisou
Register finančných agentov a finančných poradcov
Národná banka Slovenska, vložka č. 294310
Sektor (ESA 2010)
Samostatne zárobkovo činné osoby
Odbor (SK NACE 66.22)
Činnosti poisťovacích agentov a maklérov

Údaje pochádzajú z verejných registrov (aktualizované 4. septembra 2026). Nejde o oficiálnu stránku subjektu.

Predmet podnikania

Čím sa Géza Takács zaoberá

Predmet podnikania podľa záznamu v registri.

  • Finančné sprostredkovanie (poradenstvo)

Časté otázky

Základné informácie o podnikateľovi

Odpovede na najčastejšie otázky zostavené z údajov verejných registrov.

Kde podniká Géza Takács?

Miesto podnikania je v obci 076 43 Čierna nad Tisou.

Čím sa Géza Takács zaoberá?

Podľa klasifikácie SK NACE ide o odbor „Činnosti poisťovacích agentov a maklérov“ (66.22). Predmet podnikania zapísaný v registri zahŕňa napríklad: finančné sprostredkovanie (poradenstvo).

Aké je IČO – Géza Takács?

IČO je 57 873 500.

Odkedy podniká Géza Takács?

Podnikanie začalo 1. septembra 2026.

Podnikáte pod týmto menom?

Získajte túto stránku pre seba

Táto stránka vznikla automaticky z verejných registrov. Pripravíme vám vlastnú – s vašimi textami, fotografiami, službami a kontaktmi. Nechajte nám e-mail, ozveme sa a stránku doladíme podľa vašich predstáv.

Získať vlastnú stránku

Vlastná stránka

Stránka pre Géza Takács podľa vašich predstáv

Ste majiteľ, konateľ alebo podnikateľ? Nechajte nám e-mail – ozveme sa vám, preberieme, čo má stránka obsahovať, a pripravíme ju na adrese geza-takacs.sko.sk alebo na vašej vlastnej doméne.

  • Návrh na mieru podľa vašich požiadaviek
  • Vaše texty, fotografie, logo, služby a kontakty
  • Úpravy, kým nebudete so stránkou spokojní

E-mail použijeme iba na odpoveď na váš dopyt, nič vám neposielame automaticky. Viac v ochrane osobných údajov.

Požiadať o odstránenie profilu Ste dotknutá osoba alebo zástupca subjektu?

Údaje v tomto profile pochádzajú z verejných registrov (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci, Register účtovných závierok) a sú zo zákona verejne dostupné. Na žiadosť profil z katalógu sko.sk odstránime – prestane sa zobrazovať a vyhľadávače ho vyradia. Údaje v štátnych registroch sa tým nezmenia. Viac v ochrane osobných údajov.

Pošleme naň odkaz na potvrdenie. Profil skryjeme až po potvrdení.